לעבור לתוכן


פיתוח קניונים מרכזים מסחרים ומיזמים קמעונאיים

בלוג אלברטו


הצצה ראשונה: איך ייראה המרכז המסחרי החדש "נתנאל בשדרה"


בין השף עומר מילר לקומפלקס משרדים שיתופי. עד עכשיו תושבי חולון ובעלי העסקים בקניון ניזונו משמועות. כעת "השקמה-חולון" מביא תמונה עדכנית של העסקים שיפעלו במרכז החדש

מה באמת יכיל המרכז החדש "נתנאל בשדרה" שייפתח בעוד כחצי שנה ומאיים על בעלי העסקים בקניון שממול? השבוע פורסם ב"השקמה-חולון" כי התקדמות בנייתו והקמתו של המרכז המסחרי החדש מעוררת דאגה בקרב בעלי העסקים בקניון חולון הוותיק. "שנים רבות אנו המובילים באזור ללא תחרות וכרגע אנו ניזונים משמועות לגבי אופיו של המרכז המסחרי החדש. הבנו שיהיו בו לא מעט בתי אוכל, חנויות מותגי אופנה וכלי בית, סניף בנק ועוד. כל אלה הם מתחרים שלנו כי כל אלה כבר קיימים בקניון חולון", טענו כמה מהם.

נראה כי צפויה תחרות מאוד לא פשוטה לבעלי העסקים בקניון, שעד כה ניזונו ממידע לא לגמרי מדויק שפורסם ברשתות החברתיות. המרכז החדש יכלול משרדים, מסעדות, בית קפה וכן סניף גדול של בנק הפועלים. זאת, כך לפי היזמים, כדי "לתת מענה למרכז מסחרי בשכונת ח-501 שבה יוקם ובכלל לתושבי חולון והסביבה".

holon 1

במרכז, המחולק לשני מפלסים, יפעלו בתי עסק מסוג מסחר בקומת הקרקע, ומסחר, שירותים וכן משרדים בקומה הראשונה. בינתיים, העסקים שחתמו על חוזה ויפעלו במרכז הם בית קפה מרשת "ללוש", המפעיל סניף בשדרות רוטשילד תל אביב, סניף של מסעדת "ג'אפניקה" וסניף ראשון מחוץ לתל אביב של רשת הבורגרים "סוסו אנד סאנס" של השף עומר מילר. כמו כן, יפעלו במרכז סניף של רשת הגלידריות "דלי קרים", פיצריה מרשת "עגבניה", בית מאפה, מעצב השיער הוותיק דורון אברג'יל, בוטיק בגדי נשים של איריס ארביב ובוטיק קטנטנים של הילה וריקי. בנוסף ייפתחו במקום מרפאת שיניים ומרפאת נשים. וזה לא הכל. בשלב זה מתקיים מו"מ מתקדם לפתיחת סניף דואר, ויש כוונה לפתוח במקום קצביה ומעדניה, חנות סלולאר, חנות פרחים, בית טבע ומכון טיפוח ואסתטיקה.

holon 2