לעבור לתוכן


פיתוח קניונים מרכזים מסחרים ומיזמים קמעונאיים
infinity

 

Infinity

Infinity

מערכת ifinity®


טכנולוגיה מתקדמת לניווט בתוך מבנים ואינטראקציה מבוססת מיקום.


מערכת ifinity® היא מערכת לניווט בתוך מבנים מהמתקדמות בעולם ועם זאת קלה להטמעה ותפעול.


כמו שאפליקציית WAZE מנווטת אותנו בכבישים, כך מערכת ifinity® מנווטת אותנו בתוך מבנים, בתוך חללים סגורים. בקלות בעזרת המערכת, נוכל למצוא בקלות את הרכב שלנו בחנייה, להגיע למחלקה ולחדר הנכון במסדרונות בתי החולים, בתי המלון והאוניברסיטאות, וגם למצוא דברים אם אבדו לנו בדרך. המערכת ידידותית למשתמש.


המערכת עובדת על ה- Wi-Fi של בית העסק בשילוב סנסורים שעובדים על טכנולוגיה BLE


הסנסורים עובדים באמצעות בטרייה המחזיקה כמעט 24 חודשים ומצריכה מינימום של תחזוקה.

המערכת מאפשרת:


 • ניווט בתוך מבנים- סוף לעידן המודיעין!
 • אינטראקציה מבוססת מיקום המטופל/ המבקר (הלקוח/המבקר)
 • יכולת התממשקות עם מערכות קיימות כגון: חנייה, ניהול תורים, מערכת כרטוס, מערכות תחזוקה, איתור מכשור יקר ועוד.
 • משחקים ופעילות לילדים כדוגמת "חפש את המטמון"
 • פתרון מושלם בעולם הנגישות
 • מסכי תצוגה אינטראקטיביים- הפוך כל מסך במתחם לעמדה אינטראקטיבית
 • הודעות למבקרים בשעת חירום

יתרונות מערכת ifinity®


 • תהליך הטמעה קל וידידותי
 • עלויות נמוכות עבור חומרה ושירות
 • הטמעה קלה בכל אפליקציה Android/ iOS
 • אין צורך במיפוי פיזי של המתחם
 • התממשקות עם מערכות קיימות
 • ״התאמה אישית״ לצורכי הלקוח
 • מתן מגוון רחב של פתרונות בעולם ה- IoT

ערים

ערים


הטכנולוגיה שלנו מספקת את האפשרות לאתר רכבי התחבורה הציבורית בזמן אמת. זה מאפשר לנו לספק מגוון רחב של שיפורים לאזרחי נסיעה באמצעות תחבורה ציבורית ולוחות זמנים בזמן אמת ומיקומו ביחס למשתמש. להודיע על זמן הגעה משוער לתחנה הנבחרת. אינטגרציה עם תשלום קיים ומערכות כרטוס וירטואליות.
חינוך-אוניברסיטה

חינוך-אוניברסיטה


באיזו תדירות תלמידים ומבקרים מרגישים אבודים בקמפוס שלך? האם לא יהיה זה קל יותר לקבל מפה וירטואלית של הבניין, אשר תצביע לך למקום הנכון מהמיקום הנוכחי שלך? הודות ל- Ifinity ניתן לתפור זאת כיום. המערכת מזהה אוטומטית את הכיוון שבו אתה הולך והקומה שאתה נמצא כרגע על. באמצעות בחירת הסגל שבו אתה צריך ללכת או למשרד שבו אתה צריך לבקר היישום יתכנן את המסלול אל המיקום הרצוי מן המקום המדויק שבו אתה נמצא כעת.
in

מוזיאון וירידים


מדריך ווירטואלי במוזיאון או בגלריה ולהיות עם פרטים מלאים יותר לגבי המוצג. הודות ל- Ifinity, תוכל לספק תוכן מוגבר הקשורים במוצגים דרך מכשיר נייד של המבקר וברגע הנכון שהם מתקרבים לאובייקט או מוצג. רק להראות לנו את המקום שבו אתה צריך את זה כדי לעבוד, ואנו ניצור את זה בשבילך.
בתי-חולים

בתי-חולים


חולים ומבקרים מרגישים לעיתים אבודים כאשר הם צריכים לבקר חולים או מרפאה. האם לא יהיה זה קל יותר לקבל מפה וירטואלית של הבניין, אשר תצביע לך למקום הנכון מהמיקום הנוכחי שלך? הודות לסנסורים של Ifinity המערכת מזהה אוטומטית את הכיוון שבו אתה הולך והקומה שאתה נמצא כרגע. על ידי בחירה בעניין שבו אתה צריך לפתור או המקום שבו אתה צריך ללכת המערכת תדע לתכנן את המסלול אל המיקום הרצוי מן המקום המדויק שבו אתה נמצא כעת.
רשתות וחנויות

רשתות וחנויות


הפתרון שלנו מאפשר לא רק לזכור את רשימת הקניות אלא גם התראות חכמות ומזכיר כי אתה צריך לקנות משהו ברגע שאתה מתקרב אל המדף שעליו המוצר יושב.

בנוסף, אנחנו יכולים לנהל מחירים והחזרים דינמיים. בהתאם לתדר של רכישות, מספר המוצרים בסל, מספר חתיכות של אותו מוצר ביד או הסכום הכולל לתשלום, אנחנו יכולים לשנות את הנחה באופן דינמי עבור כל מוצר בנפרד ולהודיע ללקוח על זה בזמן שהם עורכים קניות.
חניה

חניה


באיזו תדירות אתם מבלים יותר זמן ממה שאתה חושב שאתה צריך לחפש מקום חניה? הטכנולוגיה של Ifinity מאפשרת לאתר מקום חנייה זמין ומסייעת לנווט במרחב הקרוב הזמין על פי מרחק או מיקום.

בנוסף, המערכת תזכור היכן חנית לכשתרצה לחזור אל הרכב.


 

tip

המוטיב המרכזי ביותר בניהול שוטף של קניון או מרכז מסחרי הוא היבט הזהות ותוכנו של הקניון (התמהיל)